GENTES GENEL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Öneri ve İstekleriniz

Siz değerli müşterilerimizin şikayet ve önerilerini ele alarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Şikayet ve Öneri Sistemi hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Bu sistemle, sizlerden gelen her türlü şikayet ve öneriyi kayıt altına alarak hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak ve memnuniyetinizi arttırmak amacıyla çeşitli aksiyonlar alıyoruz. Amacımız, sizlere her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmanın ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamanın yanısıra benzer problemlerin gelecekte meydana gelmesini önlemektir. Ayrıca, hizmet kalitemizde çok önemli rol oynadıkları için sizlere hizmet verirken çalıştığımız iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizin geliştirilmesi için de bu sistemi kullanıyoruz.

Bu nedenle, ne zaman bir isteğiniz olursa ya da hizmetlerimizi geliştirebilecek bir fırsat görürseniz, bize aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

[recaptcha]

GENTES MAKİNA

GENTES GENEL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1987 yılında İstanbul İMES Sanayi Sitesi’nde satışa yönelik iş yerini açarak, başta elektrik motoru olmak üzere, redüktör, fan ve aspiratör, pompa ve hidrofor gruplarında kalitesini ispat etmiş birçok yerli ve yabancı markanın ana bayiliğini alarak söz konusu ürünlerin ve yedek parçalarının satış ve pazarlamasına başlamıştır.