GENTES GENEL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

GENTES GENEL MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1987 yılında İstanbul İMES Sanayi Sitesi’nde satışa yönelik iş yerini açarak, başta elektrik motoru olmak üzere, redüktör, fan ve aspiratör, pompa ve hidrofor gruplarında kalitesini ispat etmiş birçok yerli ve yabancı markanın ana bayiliğini alarak söz konusu ürünlerin ve yedek parçalarının satış ve pazarlamasına başlamıştır.

İzmir’de 1997 yılından bu yana Geta Mühendislik Ltd.Şti. unvanı ile faaliyet gösteren, aynı ortaklar tarafından kurulmuş bulunan firma ise GENTES’in de satışını gerçekleştirdiği farklı özelliklerdeki aksiyal ve radyal fanların seri, ayrıca ihtiyaca göre istenilen niteliklerdeki ürünlerin özel imalatını gerçekleştirmektedir.

GENTES 2010 senesinde www.makinabizde.com ismiyle kurmuş olduğu ve sektörde yer etmiş e-ticaret sitesinden de ürün gamı içerisinde yer alan her türlü malzemenin satışını uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile gerçekleştirmekte olup, kısa süre içerisinde alıcılara ulaşmasını sağlamaktadır.

GENTES olarak 40 seneye yakın süredir koruduğumuz kalitemiz, birikim ve itibarımız, senelerin bilgi ve birikimine sahip uzman kadromuzla, kaliteden ödün vermeden sürekli genişleyen ve yenilenen ürün ve markalarımızla sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Merhaba,Size nasıl Yardımcı Olabiliriz?